Najczęściej zadawane pytania
Co powinieneś wiedzieć o Programie Partnerskim Favore.pl?
W Programie Partnerskim Favore.pl użytkownik, który zostanie przekierowany z Twojej strony lub kliknie w link wygenerowany przez Ciebie, będzie naszym wspólnym klientem przez pół roku od momentu jego rejestracji w porównywarce usług Favore.pl. Nawet jeżeli użytkownik kliknie w banner na Twojej stronie lub link wygenerowany przez Ciebie, odwiedzi Favore.pl, ale zarejestruje się dopiero po upływnie jakiegoś czasu, to nadal będzie on przypisany do Ciebie, a okres 6 miesięcy odliczać będziemy od momentu jego rejestracji. Przez te pół roku otrzymywać będziesz aż 40% wartości jego zakupów.
Przygotowaliśmy materiały reklamowe tematycznie dopasowane do Twojej witryny. Nawet jeżeli w spisie nie istnieje satysfakcjonująca Cie kreacja, zawsze możesz do nas napisać, a my stworzymy ją dla Ciebie (kontakt).

Kto może zostać Partnerem Favore.pl?
Partnerem Favore.pl może zostać każdy użytkownik Internetu. Nie musisz posiadać swojej strony. Wystarczy, że promować będziesz nasz serwis poprzez przesyłanie linków swoim znajomym. Dla osób posiadających swoją stronę przygotowaliśmy tematycznie zróżnicowane materiały reklamowe.

Czy osoba niepełnoletnia może zostać Partnerem Favore.pl?
Tak. Partnerem mogą zostać osoby w wieku powyżej 16 lat, lecz tylko za zgodą swoich przedstawicieli ustawowych (np. rodziców czy opiekunów) wyrażoną na piśmie i przesłaną na adres Favore.pl wraz z pierwszym rachunkiem i umową.

Za co będę otrzymywał wynagrodzenie?
W Programie Partnerskim Favore.pl otrzymasz 40% prowizji od wydatków użytkownika, który kliknie w wygenerowany przez Ciebie materiał reklamowy i zarejestruje się na Favore.pl. Prowizja będzie dla Ciebie naliczana przez pół roku od momentu jego rejestracji. Prowizja z zakupu pojedynczej opcji promowania może wynieść nawet 400 zł!

Kiedy następuje rejestracja użytkownika, od której odliczane jest 6 miesięcy?
Każdy z usługodawców zamieszczający swoją ofertę na Favore.pl musi założyć najpierw swoje konto wprowadzając niezbędne informacje o swojej usłudze. To działanie nazywane jest rejestracją użytkownika.

Jak wygląda procedura rejestracji w Programie Partnerskim?
Wystarczy, że na samym początku podasz nam swój adres e-mail, na który prześlemy Ci link aktywujący Panel Partnera (Twoje indywidualne konto w Programie Partnerskim Favore.pl). Zarejestruj się, podaj niezbędne dane, następnie zaloguj się w Panelu, pobierz materiały reklamowe i zarabiaj razem z nami. To proste! Przejdź do Formularza zgłoszeniowego.

Kiedy mogę wypłacić moją prowizję?
Po zakończeniu okresu rozliczeniowego, czyli z upływem ostatniego dnia miesiąca oraz po zebraniu prowizji w wysokości minimum 150zł możesz wystawić rachunek lub fakturę. Po otrzymaniu dokumentu w ciągu 14 dni przelejemy pieniądze na Twoje konto.

Czy ponoszę jakieś koszty przystępując do Programu Partnerskiego?
Nie, nie ponosisz żadnych kosztów. Rejestracja jest bezpłatna, a wszystkie materiały reklamowe i linki udostępniane są za darmo.

Jaką umowę podpisuje osoba fizyczna?
Osoba fizyczna wraz z dokonaniem pierwszej wypłaty swoich zysków podpisuje umowę o dzieło, która wraz z gotowym rachunkiem generowana jest przez system w Panelu Partnera.